Tere tulemast Components-Mart.com-sse
Eesti Vabariik

Vali keel

  1. English
  2. Français
  3. Gaeilge
  4. polski
  5. Afrikaans
  6. Magyarország
  7. Български език
  8. Italia
  9. Kongeriket
  10. Suomi
  11. lietuvių
  12. Eesti Vabariik
  13. tiếng Việt
  14. Dansk
  15. čeština
  16. Türk dili
  17. íslenska
  18. עִבְרִית
  19. Svenska
  20. ภาษาไทย
  21. Nederland
  22. Slovenija
  23. Slovenská
  24. Português
  25. español
  26. Melayu
  27. Hrvatska
  28. Deutsch
  29. românesc
  30. Ελλάδα
  31. සිංහල
  32. 한국의
  33. Maori
Loobu
RFQs / Order
Part No. Manufacturer Qty  
Kodu > Line Card > Angstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay

Angstrohm / Vishay

- Vishay tooteportfell on tasakaalustamata diskreetsete pooljuhtide (dioodid, MOSFETid ja optoelektroonika) ja passiivsete komponentide (takistid, induktiivpoolid ja kondensaatorid) kogum. Neid komponente kasutatakse tööstus-, infotehnoloogia-, autotööstuse, tarbija-, telekommunikatsiooni-, sõjaväe-, kosmosetööstuse ja meditsiiniturgude peaaegu igasuguste elektrooniliste seadmete ja seadmete puhul. Vishay on uhke, et peamine partner on Digi-Key.

tootekategooria

Connectors, Interconnects(1,846 products)
Terminals - Ring Connectors(3 products)
Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors(6 products)
Terminals - Magnetic Wire Connectors(3 products)
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets(4 products)
Solid State Lighting Connectors(1 products)
Sockets for ICs, Transistors(3 products)
Rectangular Connectors - Housings(3 products)
Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets(5 products)
Rectangular Connectors - Headers, Male Pins(1,175 products)
Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount(10 products)
Rectangular Connectors - Contacts(28 products)
Rectangular Connectors - Accessories(7 products)
Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets(1 products)
Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Male Pins(25 products)
Rectangular Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine (Board to Board)(128 products)
Pluggable Connectors(4 products)
Modular Connectors - Jacks(2 products)
Modular Connectors - Accessories(1 products)
Keystone - Inserts(1 products)
Heavy Duty Connectors - Housings, Hoods, Bases(1 products)
Fiber Optic Connectors - Adapters(31 products)
Fiber Optic Connectors(2 products)
FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors - Contacts(1 products)
FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors(8 products)
D-Sub, D-Shaped Connectors - Housings(1 products)
D-Sub, D-Shaped Connectors - Backshells, Hoods(1 products)
D-Sub, D-Shaped Connectors - Accessories(1 products)
D-Sub Connectors(24 products)
Contacts - Multi Purpose(1 products)
Coaxial Connectors (RF) - Accessories(1 products)
Coaxial Connectors (RF)(5 products)
Circular Connectors - Housings(106 products)
Circular Connectors - Backshells and Cable Clamps(4 products)
Circular Connectors - Accessories(1 products)
Circular Connectors(222 products)
Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors(14 products)
Backplane Connectors - Specialized(9 products)
Backplane Connectors - Housings(1 products)
Backplane Connectors - Accessories(2 products)
Cable Assemblies(4,809 products)
Specialized Cable Assemblies(18 products)
Rectangular Cable Assemblies(4 products)
Pluggable Cables(5 products)
Modular Cables(3 products)
Flat Flex Cables (FFC, FPC)(3 products)
Fiber Optic Cables(4,769 products)
Circular Cable Assemblies(7 products)
Resistors(588 products)
Through Hole Resistors(37 products)
Chip Resistor - Surface Mount(546 products)
Chassis Mount Resistors(5 products)
Tools(9 products)
Screw and Nut Drivers(1 products)
Crimpers, Applicators, Presses - Accessories(8 products)
Capacitors(879 products)
Ceramic Capacitors(879 products)
Inductors, Coils, Chokes(9 products)
Fixed Inductors(9 products)
Relays(1 products)
Power Relays, Over 2 Amps(1 products)
Sensors, Transducers(5 products)
Accessories(5 products)

Seonduvad uudised

Tootenimekiri

35228K2JT Image
  • Osa number:35228K2JT
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:RES SMD 8.2K OHM 5% 3W 2512
  • Laos:170935
$0.058/pcsRFQ
1-102557-0 Image
  • Osa number:1-102557-0
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:CONN HEADER VERT .100 6 POS 30AU
  • Laos:29223
$1.152/pcsRFQ
  • Osa number:5-1938981-6
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:C/A,62.5,MPO-LC
  • Laos:116
$364.872/pcsRFQ
  • Osa number:6-1775443-1
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:CONN HEADER 1.5MM 11POS VERT SMD
  • Laos:204200
$0.248/pcsRFQ
  • Osa number:1-1906071-1
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:FO C/A LC BLU SC XG AQU
  • Laos:1778
$23.592/pcsRFQ
  • Osa number:CRGH2512F453K
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:RES SMD 453K OHM 1% 2W 2512
  • Laos:991672
$0.043/pcsRFQ
RN73C1J30K1BTG Image
  • Osa number:RN73C1J30K1BTG
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:RES SMD 30.1KOHM 0.1% 1/16W 0603
  • Laos:94185
$0.327/pcsRFQ
  • Osa number:5-1906078-5
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:FO C/A LC AQU SC XG AQU
  • Laos:726
$54.832/pcsRFQ
  • Osa number:1-1906045-2
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:FO C/A LC ORN ST 62.5 ORN
  • Laos:2268
$21.426/pcsRFQ
  • Osa number:1938979-5
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:C/A,62.5,MPO-LC
  • Laos:241
$215.522/pcsRFQ
  • Osa number:7-1905410-2
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:FO C/A LC GRN SC 50/125 GRN
  • Laos:562
$62.887/pcsRFQ
440LD33AD-R Image
  • Osa number:440LD33AD-R
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:CAP CER 3300PF 760VAC Y5U RADIAL
  • Laos:306265
$0.16/pcsRFQ
  • Osa number:1-1734798-3
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:CONN FPC BOTTOM 13POS 1.00MM R/A
  • Laos:144406
$0.282/pcsRFQ
  • Osa number:2-1907123-0
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:FO C/A LC GRY MTRJ 50/125 ORN
  • Laos:1533
$27.302/pcsRFQ
9-146304-0-23 Image
  • Osa number:9-146304-0-23
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:CONN HEADR BRKWAY .100 23POS R/A
  • Laos:15210
$0.914/pcsRFQ
  • Osa number:4-2064389-3
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:PT 48F I/O OFNP 62.5 EBW MPO
  • Laos:10
$2751.425/pcsRFQ
  • Osa number:5678009-3
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:A/L UNIV HDR 19/20P VERT SHT LAT
  • Laos:148489
$0.26/pcsRFQ
  • Osa number:5-1906045-0
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:FO C/A LC ORN ST 62.5 ORN
  • Laos:901
$49.357/pcsRFQ
  • Osa number:2-1907375-5
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:PT FO 2.0MM OFNR XG LC SC YEL
  • Laos:1601
$27.471/pcsRFQ
  • Osa number:4-641209-5
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:CONN HEADER 15POS VERT .156 GOLD
  • Laos:23685
$2.047/pcsRFQ
  • Osa number:2-1907122-8
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:FO C/A LC AQU MTRJ 50/125 ORN
  • Laos:1078
$32.13/pcsRFQ
  • Osa number:3-5102321-3
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:CONN HEADER 44POS VERT GOLD
  • Laos:19161
$1.965/pcsRFQ
  • Osa number:CRGH2512F191K
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:RES SMD 191K OHM 1% 2W 2512
  • Laos:895727
$0.043/pcsRFQ
  • Osa number:3-1907138-6
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:FO C/A LC ORN MTRJ XG AQU
  • Laos:987
$46.015/pcsRFQ
  • Osa number:750319-2
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:CONN RCPT MINI DIN 4P VERT SHLD
  • Laos:26749
$1.766/pcsRFQ
350428-2 Image
  • Osa number:350428-2
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:CONN HEADER 2POS VERT .250 AU
  • Laos:148283
$0.317/pcsRFQ
5176372-1 Image
  • Osa number:5176372-1
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:CONN RCPT FH 40POS .050 VERT
  • Laos:13025
$2.399/pcsRFQ
  • Osa number:5-1905410-4
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:FO C/A LC GRN SC 50/125 GRN
  • Laos:626
$54.794/pcsRFQ
  • Osa number:2-1906082-8
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:FO C/A LC YEL ST XG AQU
  • Laos:1425
$35.416/pcsRFQ
  • Osa number:6-1905410-8
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:FO C/A LC GRN SC 50/125 GRN
  • Laos:609
$59.558/pcsRFQ
9-146257-0-09 Image
  • Osa number:9-146257-0-09
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:CONN HEADR BRKWAY .100 18POS STR
  • Laos:32995
$0.482/pcsRFQ
  • Osa number:3-1907118-4
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:FO C/A LC ORN MTRJ 50/125 ORN
  • Laos:1006
$35.971/pcsRFQ
  • Osa number:1-1907134-1
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:FO C/A LC RED MTRJ XG AQU
  • Laos:1710
$23.972/pcsRFQ
  • Osa number:281271-2
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:CONN HEADER 10POS GOLD .100
  • Laos:172821
$0.281/pcsRFQ
  • Osa number:7-1906076-7
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:FO C/A LC VIO SC XG AQU
  • Laos:439
$70.701/pcsRFQ
  • Osa number:2-1907117-9
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:FO C/A LC GRN MTRJ 50/125 ORN
  • Laos:1226
$31.1/pcsRFQ
  • Osa number:1906314-6
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:FO C/A LC GRY LC 50/125 GRY
  • Laos:1510
$19.689/pcsRFQ
  • Osa number:5-1907140-8
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:FO C/A LC VIO MTRJ XG AQU
  • Laos:881
$55.592/pcsRFQ
  • Osa number:5179562-4
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:0.8FH,P08H.5,100,08/SN,TU,P
  • Laos:40313
$1.291/pcsRFQ
  • Osa number:1-1907433-0
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:FO C/A LC LC 50/125 LIM
  • Laos:1724
$24.646/pcsRFQ
5-102095-4 Image
  • Osa number:5-102095-4
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:CONN PIN 22-26AWG TIN CRIMP
  • Laos:412033
$0.018/pcsRFQ
750073-1 Image
  • Osa number:750073-1
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:CONN RECEPT RTANG 8 POS GOLD DIN
  • Laos:5268
 RFQ
  • Osa number:7-1906226-3
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:FO C/A LC GRY SC 50/125 GRY
  • Laos:722
$66.255/pcsRFQ
  • Osa number:5-2064389-8
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:PT 48F I/O OFNP 62.5 EBW MPO
  • Laos:11
$4104.99/pcsRFQ
  • Osa number:3-1445051-1
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:CONN HEADER 11POS VERT T/H TIN
  • Laos:82594
$0.448/pcsRFQ
3613C101K Image
  • Osa number:3613C101K
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:FIXED IND 100UH 110MA 8 OHM SMD
  • Laos:178728
$0.067/pcsRFQ
  • Osa number:3-647047-3
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:CONN HEADER 3POS VERT .100 TIN
  • Laos:170303
$0.307/pcsRFQ
  • Osa number:1-1907396-7
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:CA,50,MTRJ RED SEC-LC STD
  • Laos:1546
$26.868/pcsRFQ
  • Osa number:5-1907429-0
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:FO C/A MTRJ SC XG AQU
  • Laos:950
$41.381/pcsRFQ
  • Osa number:6-534257-5
  • Tootjad:Angstrohm / Vishay
  • Kirjeldus:CONN HEADER 50POS DL VERT GOLD
  • Laos:27162
$1.671/pcsRFQ
<123456789101112131415>